Instagram Çekiliş Koşulları

AlsancakKuruKahvecisi.Com olarak, Instagram hesabımız üzerinden yapacağımız çekilişte geçerli olmak üzere, çekiliş kurallarımız aşağıdaki gibidir:

– Çekilişe katılmak için “@alsancakkurukahvecisi” Alsancak Kuru Kahvecisi Instagram hesabını takip ediyor olmak ve çekiliş postunun beğenilmesi zorunludur.

– Çekilişe katılmak için yoruma arkadaş etiketlemesi yapılmaktadır. Şartları aşağıdaki şekildedir;

Yoruma arkadaş etiketleme;

* Çekilişe katılanlar yorum kısmında en az üç arkadaşını etiketlemelidir.

* Yorum kısmında etiketlenecek her farklı üç kişi yeni bir çekiliş hakkı kazandırır.

* Etiketlenen kişilerin çekiliş sonuçlanıp, kazananlar açıklanana ve kazanan talihlinin ürünü teslim edilene kadar çekiliş postunda yayınlanması zorunludur.

* Ürünleri teslim edilmeden çekiliş görseli altında yer alan arkadaş etiketlerini silen talihliler, tespit edildiğinde, kazansalar dahi hakları iptal edilir ve ödülleri teslim edilmez.

– Çekilişe katılan tüm takipçiler katılımları ile bu şartları ve kuralları eksiksiz olarak okuduğunu, anladığını ve çekilişle ilgili kuralları kabul ettiğini beyan etmiş sayılır.

– Çekiliş 30 Haziran 2023 Cuma gününe kadar geçerlidir. Alsancak Kuru Kahvecisi haber vermeksizin burada belirtilen çekiliş sıklığını/tarihlerini değiştirme, çekilişlere ara verme ve çekilişleri sonlandırma hakkını gizli tutar.

– Çekilişe katılan hesapların @alsancakkurukahvecisi hesabımız tarafından görüntülenebilir olması şarttır. Gizli profiller çekilişe katılamaz, katılsalar dahi hakları iptal edilir ve ödülleri teslim edilmez.

– Çekilişe katılım sağlayan hesaplarda profil fotoğrafı , en az 5 gönderi, en az 100 takipçisi olması gerekmektedir. Bu ve diğer koşulları sağlamayanlar filtrelendiği için çekilişe dahil edilmeyecektir.

– Çekiliş hesapları çekilişlere katılamaz, tespit edildiğinde katılsalar dahi hakları iptal edilir ve ödülleri teslim edilmez.

– Çekiliş sonuçları çekiliş gönderisinde belirtilen tarihlerde bu sayfaya eklenerek duyurulacaktır. Talihlilerin bu sonuçları takip ederek Instagram üzerinden mesaj yoluyla bize ulaşmaları gerekmektedir. İletişim sonrası kazanılan ürünler tarafımızdan kargoya verilir.

– Kazanılan ve kargoya verilen ürünler için alsancakkurukahvecisi.com sitemizde yer alan Mesafeli Satış Sözleşmesi ve İade Koşulları sayfalarında yer alan garanti ve güvence koşulları geçerlidir.

– Yukarıda belirtilen sayfalarda yer alan garanti ve güvence koşulları dışında, kazanılan ürünün kişisel beğeniye uymaması vb. keyfi gerekçeler ile çekiliş sonucunda kazanılan ürünlerin iadesi ve değişimi mümkün değildir.

Değişim Tarihi: 29.06.2023 23:59

  • “en az 10 gönderi” şeklindeki ifade “en az 5 gönderi” olarak güncellenmiştir.
  • “en az 100 takipçisi ve takip eden olması” şeklindeki ifade en az 100 takipçisi olarak güncellenmiştir.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Scan the code